112 Çalışanlarına Hasta Yakınları Tarafından Saldırı İddiası

Yunusemre 2 Nolu ASHİ ekibine akşam saatlerinde hasta yakınları tarafından fiziksel ve sözel şiddete maruz kaldığı iddia edildi.

112 Çalışanlarına Hasta Yakınları Tarafından Saldırı İddiası
112 Çalışanlarına Hasta Yakınları Tarafından Saldırı İddiası Editör
Advert

İnsan hayatını kurtarmak için 7 gün 24 saat hizmet eden 112 çalışanları, hizmet için gittikleri hasta ve yakınları tarafından uygulanan şiddet, saniyelerle yarışan 112 ekiplerinin trafikte yaşadığı sıkıntılar sonucu gördüğü şiddet çalışma motivasyonunu yok ediyor.

112 ekiplerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Manisa 112 Sağlık Ekibine Düzenlenen Saldırı hakkında Türk Sağlık-Sen Manisa Şubesi tarafından da kınama mesajı yayınlandı. Mesajda;

Meslektaşlarımıza Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz... Bu gece yine insan hayatı kurtarmak için hizmet veren Manisa 2 nolu 112 ASHİ’de görevli arkadaşımıza hasta yakını tarafından darp ve şiddet uygulanmıştır. Olayı haber alan şube başkanımız Ali Dağlıoğlu, başkan yardımcılarımız Aydın Akagündüz, Yiğit Yavuz ve Yunusemre İlçe temsilcimiz Orhan Yılmaz olay yerine gidip bizzat saldırıya uğrayan meslektaşımıza sahip çıkıp gerekli hukuksal mücadelede yanında olduklarını ifade etmişlerdir. denildi.

manisa 112 türk sağlık sen manisa sağlıkçılara saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
Doktor ve adamlarına hapis cezası
Doktor ve adamlarına hapis cezası