Başhekim İstifasını Sundu, İşte Yerine Geleceği Konuşulan 3 İsim

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi istifasını sunduğu iddia edildi. Yerel kaynaklardan öğrendiğimize göre işte yerine geleceği iddia edilen isimler..

Başhekim İstifasını Sundu, İşte Yerine Geleceği Konuşulan 3 İsim
Başhekim İstifasını Sundu, İşte Yerine Geleceği Konuşulan 3 İsim Editör
Advert

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi istifasını sundu.Başhekimlik için 3 adayın ismi ön plana çıktı.

Kırşehir’de en çok tartışılan alanlardan birisi de sağlık…Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kırşehir’in göz bebeği ancak hastanede sık sık yaşanan aksamalar , sorunlar , şikayetler yönetim değişikliğini ve istifaları da beraberinde getiriyor.

 

BAŞHEKİM İSTİFASINI SUNDU

Yaklaşık 1 yıl önce Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay istifasını yönetime iletti.Tuncay’ın görevi yerine uygun bir isim bulana dek devam edecek.

3 ADAYIN İSMİ ÖN PLANA ÇIKTI

Prof. Dr. Figen Tuncay’ın istifasının ardından Sağlık Bakanlığı hastanede görevli 3 hekim üzerinde durmaya başladı ; Acil Tıp Uzmanı Yahya Şahin , Çocuk Hastalıkları Uzmanı Ali Güneş ve Süleyman Ersoy.

Sağlık Bakanlığı başhekim istifa Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi Figen Tuncay Acil Tıp Uzmanı Yahya Şahin Çocuk Hastalıkları Uzmanı Ali Güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
Doktor ve adamlarına hapis cezası
Doktor ve adamlarına hapis cezası