Yeni Başhekim Yahya Hoca mı Oluyor?

Hastane Başhekimliğine, Yrd.Doç.Dr. Yahya Şahin’in getirildiği iddia ediliyor.

Yeni Başhekim Yahya Hoca mı Oluyor?
Yeni Başhekim Yahya Hoca mı Oluyor? Editör
Advert

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine, Yrd.Doç.Dr. Yahya Şahin’in getirildiği iddia edildi. Kırşehir Sağlık camiasına ve Kırşehir halkına  yaklaşık 5 senedir  hizmet veren, Acil Uzman doktorluğu görevini başarıyla icra eden ve mesai arkadaşları tarafından takdir gören Dr. Yahya Şahin’in Dr. Figen Tuncay’dan boşalan Başhekimlik görevine getirildiği Camia içerisinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Kırşehir Sağlık camiasına ve Kırşehir halkına  yaklaşık 5 senedir  hizmet veren, Acil Uzman doktorluğu görevini başarıyla icra eden ve mesai arkadaşları tarafından takdir gören Dr. Yahya Şahin’in Dr. Figen Tuncay’dan boşalan Başhekimlik görevine getirildiği Camia içerisinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Yeni Başhekim Yahya Hocayı Bekleyen Zorluklar

Uzun süredir, son zamanlarda ise sık sık Kurum içerisinde bazı art niyetli kişilerin, kendi ikbali ve makamları uğruna görsel ve yazılı medyada sağlık camiası ve sağlık yönetimine dair spekülatif haberler ile  whatsapp durumlarından çeşitli dedikodularla sağlık yıpratmakta oldukları herkes tarafından fark edilirken,  yeni başhekimin bu art niyetli ekibe prim vermeyerek sağlığı birleştirici ve Kırşehirlilere daha iyi hizmet ederek, Biz tüm bu durumların takipçisi olmakla beraber sizleri de konuyla ilgili uyarır, yeni görevinizde başarılar dileriz.

Kaynak:Yerel

Dr. Yahya Şahin’ Yahya Şahin Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği kırşehir il sağlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
Doktor ve adamlarına hapis cezası
Doktor ve adamlarına hapis cezası