Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine Yeni Başhekim

Ataşehir’in ve bölgenin sağlık kuruluşlarından Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde görev değişikliği. Doç. Dr. Kaan Gideroğlu’nun yerine atama yapıldı.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine Yeni Başhekim
Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine Yeni Başhekim Editör
Advert

Ataşehir’in en önemli bölgenin sağlık kuruluşlarından Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlarından olan Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM EAH) Başhekimliğinde gerçekleşen görev değişikliğiyle Doç. Dr. Kaan Gideroğlu’nun yerine, Prof. Dr. Ümit Akyüz başhekim olarak atandı.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM EAH)  Başhekimliği görevine atanan 2018 Yılı Ocak ayında atanan ve yaklaşık 1 yıl gibi bir süre Başhekimlik görevini sürdüren Doç. Dr. Kaan Gideroğlu’nun Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne görevlendirilmesinin ardından yerine 2019 Yılı Ocak ayı Sağlık Bakanlığı görevlendirmeleri sonucunda Prof. Dr. Ümit Akyüz atandı.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doç. Dr. Kaan Gideroğlu Kaan Gideroğlu FSM EA Hastanesi FSM EA Hastanesi Başhekimi FSM EA Hastanesine Başhekim Ataması yeni Başhekim Ataması Prof. Dr. Ümit Akyüz Ümit Akyüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu
Doktor ve adamlarına hapis cezası
Doktor ve adamlarına hapis cezası